O nas

Jestem mamą, pewnie podobną do Ciebie. Mój dzień to dzień świstaka. Wiele wątków do pogodzenia w jednym dniu i przez jedną osobę. Wybierając produkty dla mojej dwójki: wózki, kołyski, krzesełka do karmienia kierowałam się wyłącznie ich wyglądem, miały być piękne i pasować do mojego mieszkania. Potem przyszła szara rzeczywistość i wpychanie wielkiego wózka 3 w 1 do bagażnika samochodu po 4 – 6 razy dziennie, prawie wpędziło mnie w depresję. Potem pojawiły się inne niedogodności: Dlaczego designerskie krzesło do karmienia musi być nieporęczne, ciężkie i nie do złożenia? 
 
I tak znalazłam Babyhome - markę wszystkomającą. Świetny design pozostał, ale na pierwszy plan wysunęła się dbałość o komfort dziecka – miłe, organiczne tkaniny w żywych kolorach, meble tworzone we współpracy z terapeutami (zobacz kołyskę so-ro!) i technologia, która  nie utrudnia życia rodzicom. Wózek, który waży 6kg!, krzesełko 3 kg, nosidełko 2,9kg. Wszystko składające się do rozsądnego wymiaru, który umożliwia włożenie do bagażnika jeszcze 2 walizek i rowerka.
 
Cieszę się, że mogę Cię zaprosić  do Babyhome, do miejsca gdzie piękny design łączy się ze sprytną, parent-friendly funkcjonalnością. 
 
Do zobaczenia
Joanna Rajewska
Dystrybutor Babyhome

Multimedia